İletişim

Hakkımda

Alüminyum profil imalatında 3 sene üretim planlamanın, mimari sistemlerde 5 sene ürün tasarım ve geliştirmenin başında bulundum. Pencere ve cephe sistemleri tasarladım, bu sistemlerin hava, su, rüzgar performans testlerini gerçekleştirdim. Sonrasında alüminyum sistemleri için ısı yalıtım bariyeri üreten ve sektörde öncü olan bir Alman firmanın Türkiye sorumlusu, uygulama ve satış danışmanı olarak çalıştım.

Bana ulaşın!

Yukarıda belirttiğim konuların (Pencere, panjur, cam balkon, sineklik, pergola vb.) tümünde İstanbul başta olmak üzere, diğer illerde doğrudan fabrikaların tavsiye edeceği firma veya ustalara ulaşarak işinizin en doğru şekilde tamamlanmasını sağlayacağım.

Firma sahibi iseniz, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama ve reklamlar konusunda firmanıza ummadığınız faydalar sağlayabilirim.

Neden www.yalitimli-aluminyum.com ?

Sektörde üreticilerin tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini müşterilerini hedef alarak, yani son kullanıcıları ihmal ederek planladıklarını görüyorum. Oysa uygulamacıları daha kaliteli ürünlere yönlendirecek olanlar son kullanıcılardır. Son kullanıcılarla doğrudan iletişim kurmadan devam edildiğinde üreticilerin kaliteli ürünleri de yurtiçi piyasada sadece fuarlarda görülmeye devam edecek, son kullanıcıların takdirini asla kazanamayacak.

Tüm hane kullanıcıları yani her birey, evlerdeki konfor koşullarının artırılması ve enerji masraflarının azaltılması için sayfamdan faydalanmalıdır. Hangi ürünün size uygun olduğunu karar verme işini satıcılara bırakmayın. Kendiniz okuyarak gereksinimlerinizi doğru belirleyin.

Hane kullanıcılarının bilinçlenmesi, yaşadıkları binalardan beklentilerini ona göre belirlemesi, üretici tarafında da rekabetin fiyattan çok kalite üzerine yoğunlaşmasını sağlayacaktır. Bu da hem birey olarak sizlere fayda sağlayacaktır, hem de ülkemiz sanayisinin uluslararası rekabet gücünü artıracaktır.